Michalici

Duszpasterze

  • ks. Krzysztof Stanula

    Proboszcz

    Pochodzi z Górska pod Toruniem. Poprzednio pracował jako proboszcz w Pewli Małej w Beskidzie Żywieckim oraz kusztosz i przełożony Domu Macierzystego w Miejscu Piastowym. W naszej Parafii od 1.07.2012 roku. Poza obowiązkami proboszczowskimi, opiekuje się I i II kręgiem Domowego Kościoła oraz Parafialnym Zespołem Caritas i wspólnotą Żywego Różańca.

    Święcenia - 2 maja 1994 r.

    Dzień imienin – 25 lipca

  • Ks. Marek Serwatka

    Wikariusz

    Ks. Marek Serwatka urodził się 16 marca 1982 roku w Stalowej Woli. W naszej parafii od 20 sierpnia 2019 roku. Wcześniej pracował w parafii MB Królowej Aniołów w Warszawie oraz w parafii Nawiedzenia NMP w Miejscu Piastowym. Opiekuje się Liturgiczną Służbą Ołtarza i III Kręgiem Domowego Kościoła, jest odpowiedzialny za przygotowanie dzieci do I Komunii św., jak również jest katechetą w Szkole Podstawowej nr 3 im. św. Wojciecha. 

    Święcenia - 28 maja 2011 r. 

    Imieniny - 25 kwietnia 

  • Ks. Jacek Paweł Księżopolski

    Katecheta

    Ks. Jacek Paweł Księżopolski urodził się 11 sierpnia 1989 roku w Warszawie. W naszej parafii od 20 sierpnia 2019 roku. Przez ostatnie trzy lata pracował w Toruniu. Opiekuje się chórkiem "małe radości", przygotowaniem do Sakramentu Bierzmowania, jest katechetą w Szkole Podstawowej "Rodzice - Dzieciom" w Gnieźnie.

    Święcenia - 21 maja 2016 r. 

    Imieniny - 17 sierpnia

    kontakt e-mail: jacekksiezopolski@gmail.com

  • Ks. Andrzej Kolebuk

    Kapelan


    W naszej Parafii od 25.08.2018. Poprzednio pracował w Niższym Seminarium Duchownym w Miejscu Piastowym. Pracuje jako kapelan Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Dziekanka” w Gnieźnie oraz opiekuje się Odnową w Duchu Świętym.

    Święcenia - 16 maja 1997 r. 

    Dzień imienin – 30 listopada