Michalici

Wizyta duszpasterska

11.01-02.02.2021

Kierując się zaleceniami Ordynariusza miejsca w roku bieżącym nie będzie odwiedzin kolędowych. Od 11 stycznia br. na mszach świętych w dni powszednie, wg ustalonego grafiku, będziemy upraszać Bożego błogosławieństwa dla Parafian z poszczególnych ulic i miejscowości naszej parafii. Jeśli ktoś ma życzenie, to zapraszamy do wspólnej modlitwy, ale ze względów sanitarnych można też łączyć się z nami pozostając w swoich domach. Zachęcamy bardzo serdecznie do złożenia dorocznej ofiary na utrzymanie kościoła.

Grafik modlitwy kolędowej jest w gablocie i na stronie internetowej:

11.01.2021 9.00 poniedziałek Braciszewo
11.01.2021 18.00 poniedziałek Leszczyńska, Kiszkowska
11.01.2021 19.00 poniedziałek Warzywna 1, 1a, 1b, 9, 11 (blok)
12.01.2021 9.00 wtorek Warzywna (domki 4–28)
12.01.2021 18.00 wtorek Sadowa 
12.01.2021 19.00 wtorek Ogrodowa 
13.01.2021 9.00 środa Żytnia i Zielna 
13.01.2021 18.00 środa Poznańska blok 92/94
13.01.2021 19.00 środa Warzywna blok 7
14.01.2021 9.00 czwartek Poznańska (parzyste n–ry 60–116) i (nieparzyste n–ry 37–73)
14.01.2021 18.00 czwartek Wieśniacza
14.01.2021 19.00 czwartek Topolowa 
15.01.2021 9.00 piątek Bartnicza 
15.01.2021 18.00 piątek Konwaliowa
15.01.2021 19.00 piątek Storczykowa
16.01.2021 9.00 sobota Malwowa
16.01.2021 18.00 sobota Chłopska
18.01.2021 9.00 poniedziałek Myśliwiecka (parzyste n–ry 16–50)
18.01.2021 18.00 poniedziałek Myśliwiecka (nieparzyste n–ry 3–51)
18.01.2021 19.00 poniedziałek Młodzieży Polskiej (parzyste n–ry), Pogodna, Modra
19.01.2021 9.00 wtorek Młodzieży Polskiej (nieparzyste n–ry + blok 56abc), Miodowa
19.01.2021 18.00 wtorek Promienista i Czarnieckiego
19.01.2021 19.00 wtorek Rumiankowa i Myśliwiecka 54–72
20.01.2021 9.00 środa Różana 
20.01.2021 18.00 środa Tulipanowa
20.01.2021 19.00 środa Poznańska (parzyste n–ry 14–24, 26 i 30)
21.01.2021 9.00 czwartek Liliowa 1, 5
21.01.2021 18.00 czwartek Liliowa 7, 7a (blok)
21.01.2021 19.00 czwartek Liliowa 7b, 7c (blok)
22.01.2021 9.00 piątek Poznańska 5, 15 - Dziekanka, Strumykowa
22.01.2021 18.00 piątek E. Orzeszkowej blok 8, 8a, 10, 10a, 12, 12a, 14, 14a, 16, 16a, 18
22.01.2021 19.00 piątek Odonica
23.01.2021 9.00 sobota Cienista, Słowiańska
23.01.2021 18.00 sobota Ziemowita 
25.01.2021 9.00 poniedziałek Przemysława
25.01.2021 18.00 poniedziałek E. Orzeszkowej (blok 20a, blok 20b/C1-10)
25.01.2021 19.00 poniedziałek E. Orzeszkowej (blok 20b/1-10, 20b/A1-10, 20b/B1-10)
26.01.2021 9.00 wtorek E. Orzeszkowej 20e, 20f, 20g, 20h
26.01.2021 18.00 wtorek E. Orzeszkowej 13 – 59 + blok 29a, Iwaszkiewicza, Gombrowicza 
26.01.2021 19.00 wtorek E. Orzeszkowej (blok 29b) + (blok 29c)
27.01.2021 9.00 środa E. Orzeszkowej (blok 29d) + (blok 29e)
27.01.2021 18.00 środa Bluszczowa, M. Kozala, Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej
27.01.2021 19.00 środa A. Fredry, K. Makuszyńskiego, K. Baczyńskiego, Rodziewiczówny
28.01.2021 9.00 czwartek J. Kraszewskiego, J. Brzechwy
28.01.2021 18.00 czwartek Staffa, Leśmiana, Lema, Tuwima, Szymborskiej
28.01.2021 19.00 czwartek Swarzędzka (lewa strona 3-41)
29.01.2021 9.00 piątek Swarzędzka (prawa strona 8-16), os. Grafitowe
29.01.2021 18.00 piątek I. Krasickiego, Z. Nałkowskiej
29.01.2021 19.00 piątek Z. Herberta, Cz. Miłosza
30.01.2021 9.00 sobota Kostrzyńska (parzyste n–ry 6–50)
30.01.2021 18.00 sobota Kostrzyńska (nieparzyste n–ry)
01.02.2021 9.00 poniedziałek Pobiedziska i Dojazd
01.02.2021 18.00 poniedziałek Poprzeczna i B. Prusa
01.02.2021 19.00 poniedziałek Kościańska, Kaliska, Poznańska 79–93
02.02.2021 9.00 wtorek Głęboka 
02.02.2021 18.00 wtorek Osiedle Bajkowe 
02.02.2021 19.00 wtorek Skiereszewo