Michalici

Wizyta duszpasterska

02.01-23.01.2020

Plan Odwiedzin Duszpasterskich – Kolęda 2020 r

 

Data

Godz.

Ulica

02.01.2020

czwartek

15.30

1. Swarzędzka (lewa strona 3–41)

2. Swarzędzka (prawa strona 8–16),

Osiedle Bajkowe n–ry 2,4,5,15,15a,13,9,8,18,19,14,33,60,61

3. Osiedle Bajkowe (pozostałe n–ry 21–51)

4. Skiereszewo (prawa strona 1–23)

5. Skiereszewo (lewa strona 3–14)

03.01.2020

piątek

15.30

1. Z. Herberta, os. Grafitowe

2. Cz. Miłosza

3. Kostrzyńska (parzysten–ry 6–50)

4. Kostrzyńska (nieparzyste n–ry)

5. Kościańska, Kaliska, Poznańska 79–93

04.01.2020

sobota

10.00

1. Pobiedziska i Dojazd

2. Poprzeczna i B. Prusa

3. Poznańska (nieparzyste n–ry 37–73)

4. A. Fredry, K. Makuszyńskiego, K. Baczyńskiego

5. E. Orzeszkowej (blok 20a/33-67)

07.01.2020

wtorek

15.30

1. Głęboka (parzyste n–ry 2–24)

2. Głęboka (nieparzyste n–ry) oraz 36–26

3. E. Orzeszkowej (blok 20a/1-32, blok 20b/C1-10)

4. E. Orzeszkowej (blok 20b/1-10, 20b/A1-10, 20b/B1-10)

5. E. Orzeszkowej (domki 20a/72–77, 22–40b), B. Leśmiana

08.01.2020

środa

15.30

1. J. Kraszewskiego, J. Brzechwy

2. Bluszczowa (parzyste n–ry)

3. Bluszczowa (nieparzyste n–ry), M. Kozala

4. I. Krasickiego, Z. Nałkowskiej

5. E. Orzeszkowej 13 – 59, J. Iwaszkiewicza

09.01.2020

czwartek

15.30

1. E. Orzeszkowej (blok 14, 14a)

2. E. Orzeszkowej (blok 16, 16a,18)

3. E. Orzeszkowej (blok 12, 12a), Słowiańska

4. E. Orzeszkowej (blok 8, 8a, 10, 10a)

5. Odonica (cała)

10.01.2020

piątek

15.30

1. Ziemowita (parzyste n–ry)

2. Ziemowita (nieparzyste n–ry)

3. Poznańska 5 i 15 (administracja, willa), Strumykowa

4. Przemysława (parzyste n–ry)

5. Przemysława (nieparzyste n–ry)

11.01.2020

sobota

10.00

1. Poznańska 15/26 i 15/33 Hotel

2. Poznańska 15 (A,B,C,D,E,F,G – wieża i nad garażami)

3. Poznańska 15/27 i 15/28 Leśniczówka

4. Cienista (parzyste n–ry),

5. Cienista (nieparzyste n–ry)

13.01.2020

poniedziałek

15.30

1. Poznańska (parzyste n–ry 14–24 i 30)

2. Tulipanowa (blok 6a, 6b), Poznańska 26

3. Tulipanowa (nieparzyste n–ry 1–39)

4. Różana (cała)

5. Młodzieży Polskiej blok 56a, 56b, 56c

14.01.2020

wtorek

15.30

1. Liliowa 1 (blok)

2. Liliowa 7, 7a (blok)

3. Liliowa 7b, 7c (blok)

4. Rumiankowa i Myśliwiecka 54–72

5. Storczykowa

15.01.2020

środa

15.30

1. Myśliwiecka (parzyste n–ry 16–50)

2. Myśliwiecka (nieparzyste n–ry 3–51)

3. Młodzieży Polskiej (parzyste n–ry)

4. Młodzieży Polskiej (nieparzyste n–ry)

5. Promienista i Czarnieckiego

16.01.2020

czwartek

15.30

1. Pogodna, Modra, Miodowa

2. Chłopska

3. Bartnicza (parzyste n–ry)

4. Bartnicza (nieparzyste n–ry)

5. Malwowa

17.01.2020

piątek

15.30

1. Poznańska (parzyste n–ry 60–116)

2. Konwaliowa

3. Topolowa (parzyste n–ry), Żytnia

4. Topolowa (nieparzyste n–ry), Zielna

5. Wieśniacza

18.01.2020

sobota

10.00

1. Ogrodowa (cała)

2. Warzywna (domki 4–28)

3. Poznańska (blok 92/94 1–17), Warzywna blok 7/1–8

4. Poznańska (blok 92/94 18 –35), Warzywna blok 7/9–16

5. Sadowa (cała)

20.01.2020

poniedziałek

15.30

1. Wieś Braciszewo i Warzywna 9

2. Leszczyńska. Kiszkowska, wieś Braciszewko

3. Warzywna 1, 1a, 1b, 11 (blok)

4. E. Orzeszkowej 29b

5. E. Orzeszkowej 29b

21.01.2020

wtorek

15.30

1. E. Orzeszkowej 29c

2. E. Orzeszkowej 29c

3. E. Orzeszkowej 29d

4. E. Orzeszkowej 29d

22.01.2020

środa

15.30

1. E. Orzeszkowej 29e

2. E. Orzeszkowej 29e

3. E. Orzeszkowej 20h

4. E. Orzeszkowej 20h

23.01.2020

czwartek

15.30

1. E. Orzeszkowej 20g, J. Tuwima, M. Rodziewiczówny

2. E. Orzeszkowej 20g, W. Gombrowicza

3. E. Orzeszkowej (29a i 29) i uzupełnienia ze zgłoszeń

4. E. Orzeszkowej (29a i 29) i uzupełnienia ze zgłoszeń