Michalici

Msza z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie za przyczyną św. Michała Archanioła w marcu

04-10-2021

facebook twitter
W najbliższy wtorek o godz. 19.00 kolejna msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie za przyczyną św. Michała Archanioła.

Zapraszamy w I wtorek miesiąca na mszę św. o godzinie 19.00, a następnie na adoracje Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie oraz nabożeństwo do św. Michała Archanioła.

Po każdym takim nabożeństwie będzie możliwość przyjęcia szkaplerza św. Michał Archanioła.

Serdecznie zapraszamy

„Św. Michał Archanioł szczególniejszym jest patronem Kościoła katolickiego – poucza bł. Bronisław – i słusznie, bo Kościół nasz jest walczący i właśnie walczący te same potęgi, które św. Michał w Imię Pańskie spycha na dno piekła. A zaś najzaciętszym nieprzyjacielem Kościoła katolickiego jest smok piekielny, Lucyfer, i jego przeklęte anioły (…). Św. Michał Archanioł, hetman tenże walki, jest także Aniołem pokoju.

 „Wypada zatem w czasach obecnych – zachęca bł. Bronisław Markiewicz – zwrócić się ze szczególnym nabożeństwem i w sposób osobliwy do św. Michała Archanioła, wodza wojska niebieskiego i pogromcę złych duchów, który po Najświętszej Pannie Maryi w niebie pierwsze zajmuje miejsce i również na losy świata po Niej najwięcej wpływa. Nasze zwycięstwo ostateczne w Ich ręku spoczywa. Św. Michał po Najświętszej Maryi Pannie jest pierwszą potęgą na niebie i na ziemi”.

(źródło: https://kjb24.pl/sw-michal-archaniol-w-nauczaniu-bl-bronislawa-markiewicza-medytacja-xxviii/)

I nastąpiła walka na niebie. Michał i jego aniołowie mieli walczyć ze Smokiem. I wystąpił do walki Smok […] ale nie przemógł. (Ap 12, 7-8)