Michalici

Pożegnanie ks. proboszcza - Krzysztofa Stanuli

17-06-2021

facebook twitter
W niedzielę 13.06.2021 podczas uroczystej mszy świętej o godzinie 11:00  w parafii bł. Michała Kozala w Gnieźnie podziękowaliśmy Księdzu proboszczowi Krzysztofowi Stanuli za Jego dziewięcioletnią posługę w naszej para

Ks. Marcin Kałwik wygłosił homilię, podczas której przypomniał początki księdza Krzysztofa w naszej parafii, jego pracę i zaangażowanie w trakcie pełnienia funkcji proboszcza oraz olbrzymi wkład w rozwój wspólnoty parafialnej.

W stronę Księdza Proboszcza popłynął ogrom podziękowań ze strony władz miejskich, zaproszonych gości i wdzięcznych parafian.
Ksiądz Proboszcz doceniony został jako wspaniały gospodarz, duszpasterz, spowiednik i kaznodzieja. Nade wszystko jednak jako budowniczy pięknej świątyni parafialnej.

Podczas mszy świętej Ks. Stanula odebrał również Medal Koronacyjny, przyznany przez Prezydenta Miasta Gniezna Tomasza Budasza w uhonorowaniu zasług oddanych dla dzielnicy Skiereszewo i całego miasta.

Na koniec również Ksiądz Proboszcz wyraził podziękowanie dla całej wspólnoty parafialnej za wspólne dziewięć lat, za doświadczaną życzliwość, pomoc i wsparcie.

Życzymy Księdzu Proboszczowi obfitości łask Bożych na jego dalszą drogę i zapewniamy o naszej modlitewnej pamięci.

Agnieszka Główka